İnci Sözlük'ten Disko Kralı Saldırısı [Video]
İnci'ler klasik saldırılarına dün bir yenisini daha ekledi. inci.sozlukspot.com adresinde varlık gösteren incicikler üçüncü büyük saldırısını gerçeklerştirdi disko kralına 2 defa saldırdı.
Sözü fazla uzatmadan videoları paylaşalım. Yeni hedef olarak başbakanın ulusa seslenişi olsun. Hadi inciler görelim sizi :)
Videolar yazının devamındaOya Er Ziyareti :)

Nisa Varoş ziyareti


 

2 yorum:

SirEvo dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Kamil Akar dedi ki...

ne kadar küfür ve düşük seviye gibi gözüksede herbiri toplumun birer yapı taşı ve okan'ın son programında dediği gibi yıllardır süregelen bir anarşizmin modern halidir. Ve ne kadar bende haz etmesemde büyük saldırılarla adından söz ettiriyorlar bu saldırılar büyük haber ajanslarında bile haber olduysa benim 10 kişinin okuduğu bir blogda hayli hayli olur :)

ha ayrı bir konu tabiiki kimse okumasada dediğin gibi bir standard gerekemekte belki, ama benim gibi sözlükleri takip eden birisi için, herhangi bir sözlüğün adının ülke gündemine gelmesi büyük bir haber değeri taşımaktadır :)

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!