Barney & Robin Canada Macerası [Video]
Efsanelerden How i Met Your Mother 5.Sezonu ile yeri geldi çok eleştiri aldı, yeri geldi bizleri yine kendine hayran bıraktı. Özellikle sezon sonuna doğru tekrar toparlanan dizi 7.sezona kadar devam edeceği açıklandı.

Şimdi yazın ortasında ne alaka diyebilirsiniz ama geçenler de Twitter'da geçen bir diyalogda karakterlerimizden Robin ve Barney'in Kanada maceraları aklıma geldi ve 5.sezonda ki macerayı kesip biçip video haline getirdim.

Benim bu dizide en sevdiğim macera Barney'in Kanada ile dalga geçme sahneleri yada bölümleri :) Oldum olalı Canada ve Mexico ülkelerini sevmemişimdir, daha doğrusu bu ülkenin insanlarını. Benim bu antipatim üzerine Barney'in yaptıkları tuzu biberi olmuştur ve bu sahnelere yarıla yarıla gülmüşümdür.

Diziyi izleyen, izlemeyen herkesin izlemesi gereken bir video oldu bu Kanada videosu.
Bu sıcak yaz gününde biraz gülümsemek için izlenmesi tavsiyedir.

İyi Seyirler...

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!