Digitürk'ten Geç Kalmış Hamle: {Dizimax More HD}D-Smart ile digital platforma rekabetin gelmesinden sonra Digitürk kendi standartlarını hiç bozmasada D-Smart'ın HD sistemine atılımı Digitürk'e müşteri kaybettirmeye başlamıştı.
Özellikle Dizismart'ın HD diziler yayımlamaya başlamasıyla Digitürk öyle bir hamle yaptı ki işi son noktaya getirip kalitesini ortaya koydu.
Digitürk dizi kanalı Dizimax'e kardeş getirip Dizimax More HD kanalını yayına soktu. Bu kanalda 7 Gün 24 Saat HD dizi yayını yapılacak olması Doğan grubunu gerçekten bitirdi. Özellikle büyük sükseli dizilerin HD yayın hakkını satın aldı.
Kanalın açılışına çok görkemli oldu açılış Su Ada'da yapıldı ve geceye Lost, Criminal Minds ve Southland dizilerinin ünlü oyuncuları katıldı. 


Kanalın yeni sezonda geniş kapsamlı bir akışı olacağı gibi yaz sezonunda da gayet yoğun olacak. ilk ay için yayımlaması belirlenen diziler şöyle;
  • AMERICAN TEENAGER
  • SECRET LIFE O.T.A.T. 7
  • CASTLE
  • GREY'S ANATOMY
  • THREE RIVERS
  • SECRET LIFE O.T.A.T. 8
  • FRINGE
  • STARS 260
  • MEDIUM 


Tüm dizilerin HD kalitede olması kanala çok izleyici ve Digitürk'e abone getireceği konuşulurken  benim ilk izlenimlerim çok çok olumlu oldu.
Özellikle HD destekleyen Televizyonlarda dizileri takip etmek büyük bir zevk olacak. 
Söylemeden geçmeyelim, kanal dizi arasında şimdilik reklam yayımlamıyor.


Sitelerinden yapılan kısa tanıtımı verip son noktayı kolayım.
Gruba ve kendisine yayın hayatında başarılar diliyorum.

DiziMaxMore
En iyi, en yeni, ödüllü, izlenme rekorları kırmış her türden diziyi ekrana taşıyor. Dizi tutkunlarına tür açısından geniş bir seçenek yelpazesi sunan kanal; dramadan komediye, bilimkurgudan fantastiğe, maceradan polisiyeye her türden diziye yayın akışında yer veriyor...


Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!