Ve O Geri Dönüyor { Spartacus : Blood And Sand}


Evet geçtiğimiz sezonun en ilgi çekici dizilerinden olan Spartacus : Blood And Sand yapımcılar ve Starz kanalı Andy Whitfield‘ın hastalığını nedeniyle yeni sezonunu çekilmesini zor olduğunu, ardından ise 6 bölümden oluşan prequel sezon (Batiatus ve Lucretia karakterlerini geçmişi) yayınlayacağını söylemişti.
Bu sezonu başrol Andy Whitfield'ın kanseriyle boğuşurken zaman kazanmak için yapılacağını açıklamışlardı. Ancak beklenmedik şekilde gelen sevindirici haber hayranları ve yapımcıları sevince boğdu. 

Evet tahmin ettiğiniz üzre, Spartacus'ümüz  Andy Whitfield kanserini yendi. Dexter'dan sonra Spartacus'ünde kanseri yenip tekrar sektöre dönmesi başta ben ve tüm dizi hayranlarını çok sevindirdi.

Bu haber üzerine planlanan  prequel sezonun ne olacağı bilinmezken, kendi adıma aslında umrumda değil, çünkü artık Spartacus döndü ve o muhteşem görkemiyle Roma topraklarına akın edişlerini izleme fırsatı bulacağımız için çok ama çok mutluyum.
Ama yinede o 6 bölümün sezonun içine serpiştirilmesini yada planlanan Ocak 2011'den önce yayınlanmasını istemiyorda değilim çünkü Batiatus ve Lucretia karakterlerini merak ediyorum gerçekten.Kaynak: Deadline

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!