Ve Spartacus'un Sonu...


Geçen sezon büyük bir patlama yaşayan Starz kanalının “Spartacus: Blood and Sand" dizisi mayıs ayından itibaren başrol oyuncusu Spartacus'ü canlandıran Andy Whitfield'ın kansere yakalanmasıyla devam edip etmeyeceği çok tartışıldı.

Yaz boyunca haberler ard arda gelmeye başladı bende şu başlıklarda duyurdum olayı sizlere

Spartacus Blood and Sand, Spartacus Olmadan GeliyorVe O Geri Dönüyor { Spartacus : Blood And Sand}


Son olarak tedavinin olumlu sonuç verdiği ve artık ilk onsuz çekimlerine başlanan bölümün ardından Andy ile Roma'ya doğru macera başlayacaktı ki 2-3 gün önce gelen haber tüm hayranları ve beni yıktı. 
Önce habere inanmak istemedim, bekledim, bekledim, bekledim ama maalesef resmi açıklamalarla iş resmen bitti. 
Andy yaptığı açıklamada: "ayrıldığım için son derece üzgünüm, böyle bir ekiple çalıştığım için çok şanslıyım. Ne olursa olsun ismimizi beni sevenlerin olduğunu bilmek güzel" dedi.
Ardından tabi yapım şirketi ve aynı zamanda kanal olan Starz'da kendisine teşekkür ederek resmen ayrıldılar. 
Peki bundan sonrası. Şimdilik resmi bir iptal açıklaması yok, özellikle Spartacus: Gods of the Arena isimli Spartacus'un olmadığı bölümler yayınlanır ve diziye veda edilir diye düşünüyorum zira öyle bir sezon finali yaptılar ki bundan sonra Spartacus olmadan bir yere bağlamaları çok zor.

Dizi evet güzeldi ama onlarca dizinin katledildiği bu piyasada yerine yenileri kesinlikle gelir, özellikle Spartacus patlamasından sonra bu tarz dizilerde bekliyorum.
Ancak daha önemli olay Andy Whitfield'ın sağlık durumu. Umuyorum ki bir an önce iyileşip ekranlarımıza teşrif eder kendisi. İşine bu kadar bağlı bir insanın üzücü bir şekilde aramızdan ayrılmasını sanırım kimse istemez.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!