Spartacus Blood and Sand, Spartacus Olmadan GeliyorSon yılların belkide beklenmedik şekilde en çok takip edilen yapımlarından olan, içeriğini kan ve seks unsurlarıyla dolu olmasıylayla ekstra ilgi çeken dizisi Spartacus Blood and Sand 1.sezonu yayınlandıktan sonra şok edici bir haberle ikinci sezonunun çekilmemesi tehlikesi olduğu ve başrol oyuncusu Andy Whitfield'in kanser olduğu duyrulmuştu. Ancak yine Starz'dan yapılan açıklamada dizinin yeni sezonunun 6 bölümü yaz aylarında çekilmeye başlanacağı ancak bu bölümlerde Sapartacus olmayacağı bildirildi. Peki ne işlenecek ?
Prequel; yani hikayenin öncesinin işleneceği bu altı bölüm; Ludus (Batiatus’un gladyatör okulu)’da yaşananları işleyecek ve Lucretia ile Batiatus’un hayatına odaklanacak.
Andy Whitfield ise bu 6 bölüm yayınlandıktan sonraya kadar -yani 2011 ocak- iyileşirse çekimlere dahil olacağı ve 6 bölümden sonra dizi ikinci sezona kaldığı yerden devam edeceği açıklandı.
Kaynak


Güncelleme: Serinin ismi Spartacus Good Of The Arena olarak belirlendi.

Güncelleme 2: Spartacus Good Of The Arena'nın ilk trailer'ı geldi;


Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!