Dexter 6.Sezon Onayı Aldı
İptal ve onay haberlerinin ardı ardına geldiği şu günlerde en sevindirici haber Dexter'dan geldi. Başladığı günden itibaren hiç gaz kesmeden yayın hayatına devam eden Dex, yine mükemmel giden 5.sezonun sonlarına doğru yaklaştığı şu günlerde trailer'larda "only 2 episode" yazısını gören herkes birer şok yaşadı ancak tabii ki kimse sessiz sedasız veda edeceğini tahmin etmiyor Dexter'dan.

Bilgi kirliliğinin diz boyu olduğu böyle bir zamanda 5.sezonun bitmesine 2 bölüm kala Showtime'dan en baba haber geldi ve Dexter 6. Sezon onayını aldı. Artık gönül rahatlığı ile sezonumuzu izleyip yeni sezonumuzu beklemeye başlayabiliriz.

Kaynak

1 yorum:

Sena'nın Düş Bahçesi dedi ki...

Dexter, ailemizin seri katili :D

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!