Korsan Film ve Spoiler'a Bakış


Bir film izlemek üzere harddisk'i taktığımda klasörüne giremeden geçemediğim The it Crowd'dan bir sahneye denk geldim ki kendisi benim spoiler anlayışımı komple anlatıyor. Aslında spoiler konusu bölümün ilerisinde anlatılıyor ama filmin başında ki korsan film karelerinin ayrıca yardırması sonucu bölüm başlangıcını sizlerle paylaşmak istedim.

The it Crowd sezon arasında, yeni sezonun yaklaşmasıyla kendisi hakkında uzun uzun postlar göreceksiniz. Komedi olarak son zamanlarda  ki en beğendiğim dizi olur.

İşte o sahneler:

2 yorum:

Adsız dedi ki...

bu nasıl bir aksan ki ? komik olsun diyemi böyle konuşuyorlar ?

Kamil Akar dedi ki...

Hayır tabii ki değil. Bu klasik ingiliz aksanı ama karakterlerimizin ses tonları biraz değişik, bu da dizinin komik olması için yapılmış belki, belki de doğaldır. Ama aksanda değil seslerde gariplik var :)

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!