How i Met Your Mother İptal mi ?5.Sezondan itibaren bekleneni veremeyen How i Met Your Mother 6.Sezonda devamlı kötüye gitmesiyle sezon sonu iptal kararı çıkacağı yönünde haberler yayılmaya başladı.

Bu haberler hiç akla yatkın değil aslında, 6.sezonu kötü gitse de ve reytinglerde devamlı düşüş yaşasa da son sezon onayının ardından böyle bir karar saçma olur açıkçası.
Bu tarz haberler genelde doğru çıkar, bu mevsimde iptal haberleri pek ciddiye alınmaz ama sezon sonu gerçekleşir. Kişisel olarak mantıklı bulmasam da bu twitter ve blog haberlerine güvenmek insanı pek yarı yolda bırakmaz. En yakın örneği geçen sezon bu zamanalrda FlashForward'da yaşamıştık. Ama How i met your mother çok daha sağlam ve en önemlisi CBS gibi bir kanalın dizisi.

Diziyi yıllardır takip eden birisi olarak son 2 sezondur eski sezonların hatırına izlememe rağmen, iptaline üzülürüm diyebilirim. Yapılan güven tablolarında da şimdiye kadar hiç iptali yönünde haber çıkmadı ki CBS kolay kolay iptal kararı çıkaran kanal değil.

Umarım haber yalan çıkar(çok büyük ihtimal) ve eski yılların hatrına güzel bir finalle uğurlarız diziyi.


Edit: Ekşi'de de yazılmış haber.

EDİT2: Ekşi'de ki trol, haberde yalan haber çıktı, dağılabilirsiniz :) Ekşi sözlükte'de duyurdum, son durum ve güven tablosu şöyle: http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=21090804

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!