Michael Scofield'dan Spartacus Olur mu ?


2 Hafta önce gündeme düşen bir haber aslına. Son günlerde daha da çok tartışılır oldu. Ben ve Twitter ahalisi aslında uzunca tartıştık konuyu ama bir yere vardım desem yalan olur.
Prison Break efsanesi ile kariyerinin zirvesini yaşayan Wentwortth Miller nam-ı diğer Michael Scofield, geçtiğimiz senenin en beğenilen dizlerinden olan ve başrolü Andy Whitfield'ın hastalığı nedeniyle başrolsüz kalan Spartacus Blood And Sand'e aday oldu.
Andy'nin diziyi bıraktığını açıklamasının ardından Starz kanalı ve dizi yapımcıları diziye yeni bir başrol ile devam edeceklerini ya da diziyi sonlandıracakları söylenirken hiç bir aday ön plana çıkmıyordu, taa ki Wentwortth Miller'ın başrol için aday olduğunu bildirene kadar.

Bu dakikadan sonra benim gibi Scofield karakteri hastalarına mükemmel bir haberdi aslında, ancak bundan eğer kanal onay verirse Miller'dan Spartacus olur mu sorusu gündeme gelecek.

Peki olur mu ? Herkese göre çok farklılık gösteriyor bu konu. Özellikle Prison Break'te hiç fiziği olmayan, beyniyle tüm işleri halleden, çok sakin bir kişilik olarak gördüğümüz Miller Spartacus'te Andy ardından artan beklentiyi karşılamakta ne kadar başarılı olur orası muamma.

Benim şahsi görüşüm Miller'ın oyunculuk konusunda zorluk çekeceğini düşünmediğim ama fiziksel açıdan -özellikle aldığı kilolardan sonra- görüntünün sırıtacağı yönünde. Hani önce yayınlanacak Spartacus Good of the arena serisi boyunca ve çekimlere kadar kas çalışır ve sakal felan bırakırsa belki makyajında cilvesiyle karşımıza tam kapsamlı bir spartacus çıkar

Neden olmasın ?
Ayrıca meraklısına; Spartacus Good Of The Arena'nın trailerını izlemek için TIKLAYINIZ

1 yorum:

lifeistwit dedi ki...

Çokta iyi olur çokta güzel olur bence

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!