Two And a Half Men & Charlie Sheen Sorunsalı
Charlie Sheen hepimizin bildiği gibi alkol sorunları olan ve Taahm dizisindeki Charlie Harper karakterinin gerçek hayattaki hali.
Hâlen dizi sektörünün en çok kazanan ismi olan Charlie'nin yaşadıkları ise içler acısı;

Şöyle sitelerde dolandım da adam gerçekten yaptığı her hareketle gündem oluşturuyor ve şu anda dünyanın en çok tıklanan sitelerinde manşette.
Golden Globe ödüllerinde de gördüğümüz üzere Ricky Gervais dahil bütün törendekiler Charlie üzerinden espriler yaptı, onu konuştu. Böyle bir ismin dahil olduğu Two And a Half Men gibi über bir dizinin ve böyle über bir adamın durumu beni ciddi anlamda üzüyor.

Chalie geçen çarşamba günü sabaha karşı hastaneye kaldırıldı. Tabi ağzı olan konuştu alkol krizi falan dedi ama olay sonradan açıklandı. Basit bir karın ağrısından dolayı hastaneye kaldırılmış. Buna rağmen hayranlarını çok üzen bu haber üzerine hastaneden 1 gün sonra çıkan Charlie gelen tepkiler üzerine bir karar aldı ve rehabilitasyona başladı.
Hayranlarını bu şok olayla üzen ve onu kaybetme korkusundan kendisine tepki yağan Charlie dayanamayıp tedaviye başlayacağını açıkladı. Bu tedavi tabii ki alkol üzerine.

Belki de bu karın ağrısı onun hayatının gidişi için çok büyük bir rol oynayacak, zira bu tedaviden başarıyla çıkar ve yıllarca bizimle birlikte olursa, Charlie bu karın ağrısı için tanrıya çok dua edecektir.

En yakın zamanda tedaviden çıkmasını dileyerek kendisine sağlıklı bir ömür diliyorum. Two And a Half Men'in hayatımda olmaması beni üzecek ancak Charlie Sheen'in olmaması kadar değil.

Bir an önce dön Charlie.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!