Memleketim insanına özel yarışma: Hayatım DiziNe zaman böyle bir şey yapacaklar diye bekliyordum aslında. Cine 5'in satılma işlemlerinden sonra en çok izlenen programı dizi magazin olduktan sonra böyle bir şeyi bekliyordum.

Olay şundan ibaret. Star Tv'de, bir  aile çıkacak ve piyasadaki diziler ve dizi oyuncuları hakkında sorulan cevaplayacak. Aile 3 kişi falan olacak, yani ailede en çok dizi meraklıları. Bunlarda çıkıp gevrek gevrek sırıtarak "çoh iyiyim bu işte yeaa" diye hava atacak çok önemli bir şeymiş gibi.

Televizyonun diziden ibaret olduğu şu günlerde herkesin ekmeğini dizi üzerinden yemeye çalışması acınacak bir durum. Ödülün 500 bin tl olması daha da ilginç bir durum.
Özet olarak yavru kanal Star'ın baba kanal Kanal D'nin dizilerini öveceği ve ya tutarsa diye bir format deneyeceği yarışma programı olacaktır.
Sorsana yabancı dizileri de göreyim o zaman samimiyetini ve dizi kültürünü. Ağa, aşk dizilerini izlemeden bende hayatım dizi derim.

Caf caflı da bir video hazırlanmış. Ohh hayat bayram:

3 yorum:

ElifLisa dedi ki...

Oha lan ! Benim geçen yıl verdiğim program önerimi çalmışlar :@

Kamil Akar dedi ki...

Yani "Şerefsizim benim aklıma gelmişti" vak'ası :))

ElifLisa dedi ki...

Ne alaka lan ben bayağı programı çektim.Hatta yarışmacılardan biri oldum deneme çekiminde.Aklıma gelmişti vak'ası değil.Bizzat pratiğe dökülmüş bir iş.

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!