Yok artık Pique ile Zlatan'mı ?


An itibariyle görüğüm haberlerle şoktayım. Dünyayı kasıp kavuran tüm dünyada milyonlarca hayranı olan, dünyanın en büyük klübünün banko iki oyuncusu Zlatan İbrahimovic ve Gerard Pique gay ilişki yaşıyorlarmış.

Henüz sadece ispanyol kaynaklara ulaşabildiğim için detayları bulamasamda uzun süredir bir ilişki içerisinde olduklarını çevirebildim translate programları sayesinde.
Şimdi bunda haber niteliği taşıyan birşey yok diyebilirsiniz ancak dediğim gibi tüm dünyanın gözü üzerinde olan iki futbolcunun ilişki yaşamaları tüm hayranlarını yıktığı için belirtmek istedim.

Hadi zlatan'ı geçtimde Pique çokta yakışıklı bir genç, hadi cinsel tercihine karışmadık saygı duyduk ama Zlatan'dan başkasını bulamadın mı ?

Bu haber nasıl yankı bulacak İspanya'da bilinmez ancak Guti'nin olayında ki kadar gündem de kalırsa bu iki oyuncuyu ve katalan ekibi zor günler yaşayabilir.

Biz yine olayı akışına bırakıp gelişmeleri bekleyelim. Belki yanlış anlaşılma felan çıkar. Ayrıca haber İngiliz kaynaklara düşerse daha detaylı bilgi veririm hatalıysam tekafi ederim ama ilk kaynaklardan alınan bilgi budur.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!