Darth Vader Türkiye'ye Geliyor
Star Wars hayranlarına müjde! Efsane serinin en önemli ve ilgi çeken karakterlerinden olan DARTH VADER
geliyor.
Darth Vader karakterini canlandıran İngiliz aktör Dave Prowse Türkiye’ye geliyor. JBC yayıncılık’ın davetlisi olarak, dünyada ilk defa yayımlanacak Darth Vader Özel Çizgi Roman’ı için düzenlenecek imza günlerin için Dave Prowse Türkiye’ye geliyor.

Dünya tanıtımı Türkiye’de başlayacak çizgi roman 7 hikayeyi barındırıyor. Daha çok filmlerde gözükmeyen, anlatılmamış hikayelerden oluşan eser, LucasFilm ve Dark Horse'un en gözde çizerleri ve yazar ekibi tarafından hazırlandı.

İmza Günü Aktiviteleri28 Mayıs Cuma : Lo&Loud – Tunalı Hilmi - Ankara 13:3029 Mayıs Cumartesi : Kanyon D&R – 4. Levent – Istanbul 12:0030 Mayıs Pazar : Caddebostan Kültür Merkezi D&R – Kadıköy – Istanbul 13:30

Jedbang.com Welcome Dave Prowse ( The Force Within Party )29 Mayıs Cumartesi : The Hall – İstiklal Cad. Taksim 22:00

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!