Çağan Irmak'tan Yeni Film


Kendisinden pek haz etmesemde seveni çok olduğunda duyurmak istedim. Ne kadar duyurabilirim o
potansiyelim ne bilmiyorum ama yinede bende söylemesi.
Sinemamızın zeki çocuğu Çağan Irmak yeni film çalışmalarına başlamış, hatta iş çalışmayı geçip çekimlerin çoğunun bitmesine kadar dayanmış.
Filmin adı Prensesin Uykusu Senaryo yine kendisine ait olan filmin çekimlerin büyük kısmnının Yeşilköy'de gerçekleştiriliyor.Filmin mayısın ikinci haftası tüm çekimleri bitecek.
Yapımcılığını beklediğiniz üzre Most Production üstlenmiş yine.
Konusu;

Sıradan görünen ama aslında rengarenk karakterlere sahip bir grup insanın birlik olup kaderi değiştirme çabalarını hayatın tam içinden anlatan filmin başrollerinde Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Şevval Başpınar, Ayşenil Şamlıoğlu, Funda Şirinkal ile konuk oyuncu olarak Işıl Yücesoy yer alıyor. Prensesin Uykusu’nun müziklerini aynı isimli şarkıya da imza atan REDD gerçekleştirecek. Filmin görüntü yönetmeni, Issız Adam ve Karanlıktakiler filmlerinde de ekipte yer alan Gökhan Tiryaki. Kullanıldığı teknikle farklı bir anlatıma sahip filmin post prodüksiyonunun yaz aylarında tamamlanması ve 2010 yılının Aralık ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!