Baykal'da Geldi Geçti...


Herkes birşeyler söyledi, herkes birşeyler yazdı. Esas oğlandan çıt çıkmadı. Vakit gazetesinin ortaya attığı videonun ne kadar montaj ne kadar gerçek olduğu bilinmesede ortada bir video vardı.
Ve aradan 3 gün geçtikten sonra Deniz Bayka çıktı ve türk siyaset tarihie damgasını vuran açıklamaları yaptı. Evet özellikle son yıllarda herkesin göndermek istediği Baykal istifa etti. Peki iyimi oldu ne kadar kendisinden haz etmesemde böyle olmaması gerekiyordu. Koca CHP genel başkanı seks kasedi yayınıp ardından 3 gün sonra istifa etmemeliydi. Çıkıp benden bu kadar artık yoruldum sözleriyle veda etmesini çok ister ve o zaman gerçekten sevinirdim.

Şantaj
Baykal basın toplantısında da dediği gibi bu işin adı şantajdır. Ancak ben daha önceden de Baykal'a şantaj yapıldığını düşünüyorum, Baykal'a istifa et yoksa kasedi yayınlarız denmiştir kesinlikle ama baykal bir kumar oynayıp yayınlamayacaklarını düşündü. Ancak bu kumarda kaybedeb taraf oldu. 
Kasetten sonra istifası bir erdemdir orası ayrı ama BÖYLE OLMAMALIYDI...

Hala kasedi göremenler var bende Cumartesi günü merak edip araştırdım bir video buldum ancak bunun daha da ötesi olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilmem ama şuan ki video budur.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!