100 Questions {Tanıtım}Lost ile derin bir nefes aldığımız dizi maratonu üst üste sezon ve genel finallerle hareketlenmişti.
Artık hemen hemen bir çok dizinin finalini izler olduk, ancak yaz sezonu içinde kanallar boş durmuyor. Sabah osyal platformlar sayesinde 5-6 defa gözüme çarpan kelimenin Lost soruları ile ilgili olduğunu düşünüp ciddiye almamıştım ancak bunun bir dizi olduğunu duyunca bu kadar konuşulduğu için merak ettim ve indirip izledim.

NBC'de yayına başlayan 100 Questions ; Sophie Winkleman, Smith Cho, Christopher Moynihan, Collette Wolfe, David Walton ve Michael Benjamin Washington'ın başrollerini paylaştığı bir sit com dizisi.
Konusu;
Charlotte Payne (Sophie Winkleman) 'nin ruh eşini bulmak için sizinle ilgili sorular sorup ruh eşinizi bulmaya yardım eden bir kuruluşa gider, burada Andrew (Michael Benjamin Washington) kendisine 100 srou soracağını ve cevapları doğrultusunda kendisinin ruh eşini bulacağını söylemesiyle başlar.
Soru:1 ile dizi başlar ve 1.sorunun sorulmasılyla  Charlottehikayesini anlatmaya başlar. Sevdiği bir arkadaş grubu olan Charlotte'ın sevgilisinden ayrılış şekli 1.bölümün konusudur. Tabi hemen hemen her an beraber olduğu arkadaşarı dizinin temel taşlarıdır.

Dizi genel olarak çok eğlenceli, klasik ABD sitcom'larında olduğu gibi gruptaki erkeklerin bahisleri, kızların erkek avı ve aralarındaki diyaloglar tatmin edici seviyede eğlencelidir.

Henüz diziyi pek araştırmadım ama tabiiki yaz sezonu boyunca devam edecek, her bölümde 1 soru cevaplama mantığında işleyecek dizi 100 soru sonunda Charlotte Payne'nin ruh eşini bulmasıyla biteceğini sanıyorum. Yaz aylarının sıkıcılığından bıkıp kısa ve eğlenceli birşeyler istiyorsanız 100 Questions tam size göre.

4 yorum:

SirEvo dedi ki...

Eyvallah Kamil'im. :)

Kamil Akar dedi ki...

Gerçekten eğlenceli beğeneceğini umuyorum :) izlemelisin yorumunu merak ediyorum

Nıhat bulut dedi ki...

Hemen ındırıp denıyorum

Adsız dedi ki...

o Evet, muhtemelen bu yuzden

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!