Morena Kendine Dikkat Etmeli

ABC'de yayınlanan ve son günlerde Digitürk'ün yayın hakkını satın almasıyla çok konuşulan dizisi Vistors (Ziyaretçiler)'ın kötü kadını Anna karakterini canlandıran Morena Baccarin yapımcı şirken tarafından kesinlikle kilosuna dikkat edilmesi istendi.
Özellikle fizik, saç stili ve tarzıyla tam bir kötü kadın modeline bürünen Morena'nın fiziğinin bozulması yapım şirketi kortkuttu. Dizide ana karakter olan Morena'nın artan hayranları yüzünden çok daha önem verilmeye başlandığı bildirildi.

Son bölümlerde özellikle Morena'nın fiziğinin ön plana çıkarılması dikkat çekmişti, ardından bu haberin çıkmasın Morena'nın ne kadar önemli bir yapı taşı olduğunu gösterdi.

VİSİTORS

Dizi 80'li yılalarda özellikle ülkemizde TRT'de yayınlanmasından sonra hemen hemen herkesin izlediği V kısaltmasıyla bilinen Visitors'ın 2009 uyarlamasıdır. 
Dizinin konusu; birden bire dünya üzerine inen uzaylıları ve insanoğlunun buna verdiği tepkiyi içeriyor. Ziyaretçilerin dünyaya barış getirdiği ve üst düzey teknolojisiyle büyük yardım getirdiğini söylesede işin aslı tam tersidir. Bunu anlayabilen bir ekip kurulur ve bu Anti Ziyaretçi ekip ile Ziyaretçiler arasında geçer.

Hiç yorum yok:

Ek Sayfalar

Bu blogdaki yazılar Kamil Akar'a aittir ama ego şişkinliği yapmaya lüzum yok, Copy Paste serbesttir. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hayallerine dokun, bloğuma dokunma

Gelecek Bölüm Promoları

Gelecek Bölüm Promoları
Güncelleme: BUGÜN (Fringe ve "V")

Followers

En Çok Okunanlar

İnternette Sansüre Hayır!

sansüre hayir

Twitter Şeysi

Video İzleme Zımbırtısı

Hayata Anlam Katanlar-1

Hayata Anlam Katanlar-2

Hayata Anlam Katanlar-3

Hayata Anlam Katanlar-3

Büyük Efsane'M

Hakkımda

Kısaca asosyal, okumayı ve yazmayı seven, 7/24 dizi izlese sıkılmayan, filmler hayatının gidişatını etkileyen, futboldan vazgeçemeyen bir kişiliğim :) Kendim için birşeyler karalıyorum, okuyan olursa ne âlâ, okuyan olmazsa ileride döner döner kendim okurum demiş ve başmışımdır... Başta dediğim gibi... Sadece ego tatmini!